top of page

REGRESYON

Ruhsal yönden büyüdükçe kendimizi keşfeder ya da kendimizi keşfettikçe ruhsal yönden büyürüz. Evrenin gizemli gelen yönlerini anlamak değişim ve dönüşüm hızımıza ivme kazandırır.

 

Ruhsal yönden büyüdükçe hayatımızın büyük tablosu netleşir. İrademiz yüksek irade ile birleştikçe tekamül yolumuz ve o yol içinde deneyimlediklerimizle ilgili büyük farkındalıklar kazanırız.

 

Hayatımızın amacını keşfederek onu gerçekleştirmek için neleri değiştirmemiz gerektiğini bu farkındalıklarla daha rahat kavrar ve dönüştürürüz.

 

Ruhsal büyüme, kişisel gelişmeye benzer, tek büyük farkla: ruhsal yönden geliştiğimiz zaman daha yüksek bir güç ile bağlantıda oluruz ve bu bağlantıyı gelişimimizi güçlendirmek için kullanırız.

 

Özümüz ve Tanrı/Bütün olan bizim kişilik benliğimizle birlikte çalışır ve kendine güven, kendini sevme, berraklık ve diğer önemli niteliklerimizin gelişiminde yardımcı olur. Eğer özümüz ile bağlantılı olarak kişisel gelişim üzerinde çalışırsak yolculuk, değişim ve dönüşüm daha neşeli ve keyifli olur.

 

Öz'den Öze İletişim'de yapılan bilinçaltı çalışmaları ile hazır olduğunuz ve izin verdiğiniz kadarıyla bilerek ya da bilmeyerek oluşturduğumuz karmaları hatırlamanız sağlanır. Yüzleşme, ders alma ve farkındalık sağlanarak olumsuz etkilerini hissettiğimiz karmalar ve etkileri çözümlenir.

Regresyon Çalışması Nedir?

Regresyon, sık yaşanan sorunların nedenleri kavrayabilmek ve çözümleyebilmek için bilinçaltındaki kayıtlara ulaşma yöntemdir.

Bu kayıtların kaynağı anne karnı, bebeklik, çocukluk, ergenlik ya da yakın dönemde yaşanan olaylar olabileceği gibi, geçmiş yaşamlarımız hatta enerji alanımızda bulunan bize ait olmayan enerjiler de olabilir.

 

Regresyon Çalışması Yapılabilecek Konular:

 

Depresyon, panik atak, migren, korkular, ailevi, evlilik ve iş problemleri, saç dökülmesi, başlangıç aşamasındaki kanserler, kilo problemleri, tıbbi olarak bulgusu olmayan tekrar eden ağrılar ve hastalıklar (baş, mide, bel, boyun, uzuv ağrıları gibi) 

 

Herhangi bir ülke, millet, ırk, din, cinsiyete karşı hissedilen ve sebebi açıklanamayan antipatik duygular,

Sıklıkla görülen kabuslar, rüyalar, karabasanlar...

Fobiler (İçinde bulunduğu durumla ilgili abartılmış korkular) :Uçağa binme fobisi, yükseklik fobisi, zehirli böcek ve hayvan korkusu...

Korkular (Yaşanılan duruma uygun gerçek korkular) :Başarısızlık korkusu, toplum önünde konuşma korkusu, yalnız dışarı çıkma korkusu...

Kontrol edilemeyen öfke, nefret, suçluluk, kendine kızgınlık, kendini ifade edememe, değersizlik,  haksızlığa uğrama gibi duygu ve durumlar.

 

Şimdiki Yaşam Regresyonu:

 

Anne karnı, doğum, 0-6 yaş ve sonraki dönemlerde kişinin yaşadığı ya da kayıt altına aldığı olumsuz duygu, düşünce ve inançlar nedensiz gözüken kronik gerginliklere, öfke patlamalarına, ifade sorunları yaşamasına  neden olabilir. Bu dönemlerin keşfedilip çözümlenmemesi halinde kişi iş, aile ve sosyal hayatını mutlu, huzurlu ve etkin olarak sürdüremez aynı  problemlerle kısır döngü olarak sık sık karşılaşır.

Öz'den Öze İletişim'de  şimdiki yaşam regresyonu kişinin anne karnında geçirdiği dönem ile başlayıp günümüze kadar travma olarak kaydettiği önemli olayların keşif aşaması ile başlar... Bu keşiften sonra travmaların çözümlenmesi, yüzleşmeler, alınması gereken dersler ve rehberlerle iletişim şeklinde devam eder. Çalışma içeriği ve süresi kişinin transa geçme durumuna ve çalışma konusuna göre değişmekle beraber ortalama 3/3,5 saati bulabilir.

 

Geçmiş Yaşam Regresyonu:

 

Ruhumuz değişen bedenlerin elbisesi gibidir. Tekamülünü tamamlayıp alması gereken dersleri alana kadar farklı bedenlerde, derslerine uygun hayatlarda yeniden yaşam bulur. Ruh huzurla ölmediği her geçmiş yaşamdan, bir sonraki yaşama geçmişten getirdiği izleri taşır ve içinde bulunduğu bedene bu izleri hatırlatıp temizlenmesi için ruhsal ve bedensel uyarılarda bulunur. Şimdiki yaşam travmaları çok olan kişilerde geçmiş yaşama geçiş yapmak zorlaşır, o nedenle hangi çalışmaya öncelik verileceği yüz yüze yapılacak görüşme ile belirlenir.

Öz'den Öze İletişim'de geçmiş yaşam regresyonu; çalışma konusuna uygun geçmiş yaşama geçiş yapılarak o hayatın keşfi ile başlar, bu keşiften sonra travmaların çözümlenmesi, yüzleşmeler, alınması gereken dersler, rehberlerle iletişim şeklinde devam eder. Çalışma içeriği ve süresi bireyin transa geçme durumuna ve çalışma konusuna göre değişmekle beraber ortalama 3/3,5 saati bulabilir. Geçmiş yaşam regresyonu ile geçmişin izleri temizlenerek dönüştürülür, geleceğe ilişkin tohumlar atılır.

 

Eklenti Enerjiler Regresyonu:

 

Eklenti enerjiler, enerji alanlarımıza ait olmayan enerjilerdir. Herkesin ilahi kaynakla bağlantıda olduğu bir ruhu vardır. Tıpkı radyo kanallarının yayınlarını yaptığı bir frekans aralığı olduğu gibi bizim de ilahi kaynakla bağlantıda olduğumuz bir frekansımız vardır. Nasıl bazı alanlarda radyo kanalının frekansı başka kanalların frekansları ile karışır ve ana yayın parazitli, cızırtılı olur ve net olmaz, aynı şekilde bizim de enerji alanlarımıza eklenti enerjiler karıştığında ilahi kaynakla bağlantımız net olmaz, rehberlik ve mesajları algılayamayız. Eklenti enerjiler önce misafir gibi hissedilir, etkileri çok belli olmaz, sonra ev sahibi gibi yerleşip davranış ve düşünce bozukluklarına sebep olurlar. Ancak bu durumun kontrolü bizdedir. Yalnızlık, yetersizlik, sevilme ihtiyacı, pişmanlık, suçluluk, korku, merak, utanç, kendine kızgınlık,.... gibi duygulara kapılıp kontrolümüzü bu duygulara bıraktığımız zamanlar enerji alanlarımızda açıklar oluşur ve bize ait olmayan enerjileri mıknatıs gibi kedimize çekeriz.

Yaşadığımız travmalar (yakının ölümü, tecavüz, taciz, doğal afetler gibi) , geçirdiğimiz operasyonlar (kürtaj, ameliyat, doğum gibi durumlar) enerji alanımızda açıklara neden olabilecek olaylardan bazılarıdır.

Hepimiz nasıl bedenimizin temizliğinden ve sağlıklı olmak için bağışıklık sistemimizi güçlü tutmaktan sorumlu isek, aynı sorumluluk enerji alanlarımız korumamız konusu için de geçerlidir. Enerji alanımızı temiz tutmalı ve güçlü tutmak için ruhsal gelişimimize önem vermeliyiz.

Kişinin kafasının içinde sürekli konuşmalar olması, konsantrasyon bozukluğu, dikkat eksikliği, odaklanma güçlüğü, karabasanlar, uyku bozuklukları, korkular, kişilik değişiklikleri, karanlıkta uyuyama, aşırı sinirlilik, alkol, sigara gibi bağımlılık yapan maddeleri daha çok kullanma,  kendi olamama, kendini ifade edememe....gibi  durumlar  enerji alanımızda bize ait olmayan enerjilerin varlığına ait göstergeler olabilir.

Öz'den Öze İletişim'de eklenti enerjiler regresyonu enerji alanı taraması ile başlar. Enerji alanınıza ait olmayan enerjiler tespit edilir ve bu enerjilerin hangi durumlarda, ne zaman size çekildiği, size çekildiğinden beri hayatınıza olan etkileri ile ilgili keşif yapılır. Sonrasında ise farkındalıkla temizlik ve rehberlerle iletişim aşaması ile süreç tamamlanır. Çalışma süresi, bireyin transa geçme durumu ve eklentilerin sayısına göre değişmekle beraber ortalama 2,5 saati bulabilir.

 

Regresyon Kimler  İçin Uygundur?

 

Regresyon çalışmaları çok etkili ve derin çalışmalar olmakla birlikte herkes için uygun değildir. Öncelikle kişilerin sorunlarını gerçekten çözmek istemesi, akıl sağlığının yerine olması, sorunlarını çözme aşamasında kendi ile yüzleşme cesaretinin olması, egosu ile barışık olması ve özüne ulaşmayı istemesi çalışmanın verimliliğini arttıran en önemli faktörlerdir.

Sadece merak duyguları ile yapılan çalışmalardan verim almak zorlaşır.

Eklenti enerjiler regresyonu hamileler ve lohusa döneminde olan kişiler için uygun olup geçmiş hayat regresyonu ve şimdiki hayat regresyonu uygun değildir.

Çalışılan konuya bağlı olarak kaç seans yapılması gerektiği Öz'den Öze İletişim ile belirlenir.

Regresyon çalışmasına katılacak olan öz, çalışmayı yapacak olan Öz'den'e güven duymalıdır, aksi takdirde bilinçaltı kayıtlarına ulaşma süreci uzayabilir. Çalışmalar Öz'den öze olup ortak yapılan, çalışmalardır.

Çalışma öncesi alkol ve uyuşturucu kullanılmamalıdır.

bottom of page