Çalışma Yaptığımız Özlerden Görüşler

Sevgili Özden,

Yaşadıklarımdan, kendimden yorulduğum, bitip tükenmişliğin sessizliğinde önce bir ses olarak geldiniz bana. Beni bana anlatan, beni anlayan bir ses...Mümkün müydü bu? Hiç tanımadığım biri tarafından anlaşılmak...

Yaklaşık bir senedir psikolojik destek aldım hayatımı anlamak için... Bırakın anlamayı daha çok umutsuzluğa itildim. Benliğime ait olmayan düşünceler dayatılıyor, ve tüm bunları hücrelerim sürekli reddediyordu.

30 Ekim 2017 sabahı ,4 saatlik çok ilginç bir yolculuk yaptık sizinle. Korkuyordum ama hiç elimi bırakmadınız; yaraları beraber kanatıp, hepsiyle barıştık. 20 gün sonra değişim başladı. Kimseden icazet almayan, kendi doğrularını bulan, kendi kendine yeten bambaşka bir Sibel geldi. Kendimi sevmeye başladım.

Size hergün dua ediyorum hayatıma dokunuşunuz için, kızlarımın geleceğine aydınlık olduğunuz için, birey olabilme gücümü hatırlattığınız için...

Teşekkür ederim size yaradanın bir hediyesi olduğunuz için... Sizi çok seviyorum.

Sibel G. / Gıda Mühendisi / 12.2017

Özden´le tanışmam ve onunla geçirdiğim 4 saat yaşadığım en ilginç ve güzel tecrübelerden biriydi. Hem telefonda hem de görüştüğümüzde ona bu konulara dair ilgi ve bilgimin olmadığını ama ön yargıya kapılmadan onunla çalışmak istediğimi söylemiştim. Temel sorunum hayvan fobimdi. Seans bittiğinde Özden´e "Korkularım geçmemiş bile olsa, iyi ki buraya gelmişim ve seninle tanışmışım“ dedim. O çok rahat bir şekilde korkularım geçtiğinden emin olduğunu söyledi. Terapinin üzerinden birkaç ay geçti. Şimdi sokakta gördüğüm hayvanları kucağıma alıyorum. Hayvanları çok sevdiğimden bu korku benim için çok ağır, zor bir şeydi. Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Nasıl olduğunu anlamadığım, anlamaya çalışmayı da bıraktığım bir yöntemle Özden, bedenimde ve ruhumda yer etmiş, farkında bile olmadığım travma noktalarını bulup, çözdü. Kendimi bu 25 senelik korkudan özgürleştirmemi sağladı. Bir de şifalandırma konusu var, orası biraz derin. Hastalıkların çözümleri için böyle yöntemlere başvurmak aklımın ucundan geçmezdi. Oraya gittiğimde geliş sebebimin, ya da en azından beni oraya o anda getiren itici gücün daha derin bir korkuya dayanabileceğini düşündüm. (Zaten Özden'e göre havyan korkusu çerez! :) ) Yeni kanser teşhisi konan annem için şifalandırma çalışması yaptık. (Birgün böyle cümleler kuracağım da hiç aklıma gelmezdi, o yüzden inanmayan, mantıksız bulan herkesi anlıyor ama bir kere daha düşünmelerini öneriyorum. Çünkü sadece olumlu düşünmeye yapılan bir katkı, bir şartlanma bile olsa kazandığınız, buna değer!) Ve bu konuda da çok güzel haberler aldık, testlerimiz temiz çıktı, hastalığı aşmak için huzurla savaşıyoruz şimdi. Sözün Öz´ü herkese tavsiye edeceğim bir deneyim. İnsanın istediği yönde dönüşebilmesi büyük bir tatmin. Bana bunu sağladığın için sana çok teşekkür ederim Özden!

Selin K. / 08.2017

2016 Nisan ayında Özden ile Diabet ve tiroid hastalığı teşhisi konulduktan sonra çalıştık. Bu onunla 3. çalışmamızdı. Çalışmaları tamamen ona özgü...Sanırım onu farklılaştıran da bu... Her seansını recall healing ve regresyon tekniklerini bilgi, birikim ve deneyimlerini özü ile ustalıkla harmanlıyarak tamamlıyor.

Her seferinde katman katman olan bilinçaltımın, geçmiş hayatlarımın, şimdiki hayatımın ve hatta anne karnımdaki süreçlerin içlerine yolculuklar yaptık. Son çalışmamız sırasında Özden bu çalışmanın; bedenim ruhum ve zihnimle uyum sürecinin tamamlanma zamanını sorguladığında yüksek benliğim 8 ay diye cevap verdi.

O zaman çok anlamsız gelmişti neden 8 ay diye düşünmüştüm. Şimdi aradan neredeyse bir yıl geçti ve dönüp bakınca anladım ki yüksek benliğim hayatımda yapacağım radikal dönüşümlerin bu kadar zaman alacağını biliyormuş.

Aralık ayında beslenme şeklimi değiştirdim. Kendimle ilgili kararlar aldım ve disiplinli olarak uyguladım ve şimdi 7 kilo verdim, diabet ilacımı kullanmıyorum. Bir çok sağlık sorunum ortadan kalktı.

Özden, çalışma sırasında bakış açınızı değiştirecek yolun yönünü, kapının anahtarını veriyor. O yöne yürümek, o kapıyı açmak size kalmış. Çalışma hücresel boyutta o kadar büyük değişim yaratıyor ki, iradenizle destek olursanız o yoldan yürümek, kapıları açmak sizin için en doğal ve kolay şey haline dönüşüyor. Kendine yolculukta tıkandığınız, aşamadığınız her konuda Özden’in rehberliğine başvurmak onun Öz’den yaklaşımıyla çalışmak bu yolculukta kendinize vereceğiniz en büyük hediye olacak.

Mercan A. / 03.2017

Yok ben dayanamıyorum, dibe vurdum!!!! dediğim anda tanıdım Özden Hanım'ı...

Yılların birikmiş yükü, hastalıklar, bunalımlar, ve daha birçok sıkıntıyla başa çıkmaya çalışan ben bir umut arıyordum ama çözüm olmalıydı sonunda... Bildiğim yerler ya beni dinleyip gönderecekler ya da ilaçla toleransımı yükselteceklerdi. Oysa ki benim istediğim çözümdü! Bir arkadaşımdan duydum Özden Hanım'ı, ama kullandığı yöntemi bilmediğim için garip geldi. Fakat yeterince kaybetmiştim hayatımdan, bir eksik bir fazla farketmezdi. Hemen aradım; "Çantana doldur hepsini gel!" dedi. Halbuki çantam hazır kapıda bekliyordu. Gittim... Teker teker ellerimle çıkardım gün ışığına... Korkularım, kaygılarım, sıkıntılarım, yaşadıklarım, yaşayamadıklarım... Hepsiyle yüzleştim, yüzleşmek yetmedi tokalaştım, hatta teşekkür edip gönderdim! Hastalıklarımın kaynaklarını öğrendim, ve gelecek için bugünümü şifalandırdım.

Geçici bir iyilik hali zannettim, ama yok! Uçak korkumu, deniz korkumu sınadım, yok, gitmiş! Dibe vuran benden eser yok! Halının altına baktım; tertemiz. 

Anneyseniz ya da baba ; hayattaki en kıymetli varlığınız evladınızdır. Tuvalete alıştırmada yaşanılan zorluklar çoğu ebeveynde olduğu gibi bizim de karşımıza çıktı.  Birçok profesyonelden destek aldık, olmadı. Geceleri hastanelere taşınacak kadar vahim bir durumdaydık. Bir umutla yine kapısını çaldım Özden Hanım'ın. İnanılmaz bir deneyimdi yaşadığım ve inanamayacağım bir hızla çözdük tuvalet sıkıntısını, herşey yoluna girdi. Ve minik kuzumla olan derin anneliğim daha da derinleşti.

Yaşadığımız birçok şeyin bir sebebi var, bunu hepimiz biliyoruz. Çeşitli yerlere gidip anlatıyoruz rahatladığımızı zannediyoruz, ya da umutsuz diyoruz ve yenilgiyi kabulleniyoruz. Tüm bu sıkıntılarınızı çözebileceğinize inanın. İlk bakışta gerçek dışı ya da farklı gelebilir. Fakat yaşadığım deneyim ve sonuçları ortada. Herkes kendi kapısının önünü süpürürse dünyamız çok daha güzel olur. İnanın ve kendi kapınızın önünden süpürmeye başlayın. Güzel günler çok yakında...

Hayatıma dokunup güzelleştiren Özden Hanım... Sonsuz kere teşekkürler...

 Buket S. / Gıda Mühendisi - 10.2016 

2 ay önce yaptığımız regresyon seansı ile ilk önce kendimi farketmeme yardımcı olduğun için teşekkür ederim... Evet seans sonrası hayatımda hiç yaşamadığım bir huzur yaşadım... Birkaç haftam taşları yerine koymakla geçti, farkında olduğunuz şeyleri aileniz, arkadaşlarınız farketmiş olmuyorlar, onların da eğitilmesi gerekiyor diye düşünüp önceleri hüsran yaşadım beni anlamıyorlardı. Özden yanımda olmana rağmen her olumsuzlukta kafanı şişirmek istemedim bir süre yazmadım... Artık yazabilirim.
Neydi problemlerim:

1-Annemin kız kardeşimi çok sevmesi beni üvey evlat gibi görmesi.... Hayır! Seans sırasında özüm ve rehber ruhum öyle olmadığını gösterdi, yeniden doğum annemden yine süt içmem o sırada annemin aşkla bakışı... Özden'in sorduğu sorulara düşünmeden cevap veren özüm annemin gençliğiyle bana olan sevgisiyle yüzleştim..... Çok iyiyiz, artık o bana bağırmıyor,  sitem etmiyor, yani üstüme de alınmıyorum..
Daha önce hiç  sevmedigim kadar sevip öpebiliyorum.
2- Para blokajım varlıklı ama cimri babamın, çocukluğunda yaşadığı yoksulluk sebebiyle üzerimizde bıraktığı kaygıydı bağları kestik.
3- İşlerim kötü gidiyordu, öfkeliydim, sen o insanla niye tanıştın anlamaya çalış dedi, evet artık anladım ve kişi misyonunu tamamladı. Artık çok iyimserim o kişiye karşı.
4- Kürtajla yitirdiğimiz kardeş aslında yeğen olarak hayatımıza yeniden gelmiş ve benim anne babamdan almam gereken anne baba deneyiminin aynısını yaşıyordu...

Ve bitmiş ilişkim, onu affetmem gerekiyordu bitti :) Ve daha neler neler ağlayarak geçen 4 saat...
Ve şimdi her şeyin farkındayım, ailemi de kendimle beraber farkettirerek birlikte öğrenerek....
Yaratıcım tarafından sonsuz sevildiğimi bilerek Öz'den'e teşekkür ederim.

Burcu S. / Mali Müşavir - 10.2016 

Hayatımın tüm birikmişlikleriyle ve travmalarıyla mücadele içerisindeyken bir arkadaşımın tavsiyesiyle hayatıma dokunan, güven veren bu sıcacık kadına rastlamam gerçekten büyük şans...
Tıpkı tıkanan damarlarımı açar gibi dokunduğu tüm duyularımı  ve duygularımı  büyük bir kolaylıkla tek seansta açabilmesi gerçekten inanılmaz bir deneyimdi. Hepimizin geçmiş yaşantılarımızda yaşamış olduğumuz ağır ve acı deneyimler vardır. Bu deneyimlerin getirmiş olduğu bilinçaltı kirliliği  görüş açımızı ve problem çözmemizi  engeller, korkularımız biriktikçe de kısır bir döngünün içine hapsoluruz.
Özden, ilerlememizi engelleyen perdelerimizi gören ve anlayan, buna anında çözüm üreten, bize ‘’farkındalık’’ sağlayan nadir insanlardan biri...
Aslında  kim olduğumuzu ve bizi en çok yoran problemin altında ne olduğunu size büyük bir ustalıkla hatırlatıyor ve tertemiz farklı bir görüş açısı kazandırıyor. Problemi görüp anladıktan sonra  bilinç altına verilen doğru komutlarla  kendiliğinden, biz farkında bile olmadan çözüm uygulamamızı ve şifalanmamızı sağlıyor.
Gerçekten değişmeye, güvenmeye,  problemi çözmeye ve iyileşmeye hazır olduğunuzda  bu seans sizin hayat yolunuzu açacak ve sizi hafifletecektir. Bırakın hayatınıza  dokunsun; ne kadar rahatladığınızı, yolunuzun açıldığını ve farkındalık kazandığınızı göreceksiniz...
Kişiye özel deneyim...

Damla T. / İç Mimar - 07.2016

İnsanoğlu bu hayatta elinden geldiğince ona fayda sağlayacak insanlara güvenmeli. Güvenmeli ki ona da güven duyulsun. Sevsin ki o da sevilsin. İşte bende Öz'den Öze İletişim ile tam olarak bunu yaptım. Karşımda ki insana özümü  açtım. Kendimi onun liderliğine teslim edip  kendimi kendim icin unutup güvenmek istediğim insana teslim oldum. Bir şeyleri gerçekten isteyince, karşındakinin yaptığı işe güvenince, o kişiye inanınca olacağını anladım.Öz'den ile eklenti enerjiler regresyonu seansında ben aslında kendimi buldum. İçinden çıkmak istedigim durum değilmiş de meğer içimden, enerji alanımdan çıkartmam gereken şeyler varmış. Doğru sandıklarım yalanmış aslında.

Doktorların fıtıkmış, vitaminsizlikmiş diye adlandırdığı bacak uyuşukluğumu, banyo yaparken istemeden beni rahatsiz eden, etmeye çalışan durduramadığım itemediğim bana ait olmayan enerjileri dönüştürdük, temizledik. Bana beni bağışladı bu seans. Kendime inanmayı yaptığım işi sevmeyi, olumlu düşünüp gülmeyi, sinirlenmemeyi, daha cok sabretmeyi, inatlaşmadan kendi istediğimi yapmayı, karşımdakini daha çok dinlemeyi ve onun doğrusuna saygı duymayı öğrendim. İçselleştirdim. 1 seansta birbirinden farklı çok şey öğrendim çünkü enerji alanımda bana ait olmayan, beni ben olmaktan alıkoyan, uykularımdan uyandıran, tek başıma kalınca korkular hissettiren, banyo yaparken huzursuz olmama neden olan bana ait olamayan tüm enerjileri temizledik. Önce Öz'den'e güvendim sonra benliğimi açtım ve  çalışmayı kendim olarak tamamladık, özüme döndüm, bana huzur veren doğruları buldum. Özü sözü bir Öz'den'e her konuşmamda teşekkür ve dua ederim, onu karşıma çıkartan, bu işi yapmasını nasip eden Allah'a şükürler olsun. Beni özüme döndüren bu güzel yürekli insana sonsuz başarılar dilerim, umarım herkes bir kere olsun gerçekten güvenmeyi tercih eder. Sevgilerimle...

Sinem K. / Yönetici Asistanı - 09.2014

Kimse kimseyle nedensiz karşılaşmazmış bunu terapistim Öz'den ile karşılaşınca anladım ve biz boşuna karşılaşmadık. Hayatımın dönüm noktası oldun önce abla sonra en Öz'den can'dan terapistim. 

Sana terapiye geldiğim ilk gün eft ile beni; korkularımdan, öfkelerimden, değersizlik duygularımdan ve bir çok şeyden arındırdın. Farkında olamadığım birçok şeyi bilinçaltım temizlenmeye başladığında fark ettim. Örneğin; 25 yıldır domates yemeyen ben dalından kopartıp büyük bir zevkle yiyebiliyorum artık... Bu ufak ama büyük bir adımdı benim için. Üstelik bunun için özel olarak bir şey yapmamıştık tıpkı Öz'den'in dediği gibi bilinç altı karmaşık ve değişikti doğru terapistle çalışıldığında bir dokunuşla pek çok şey değişip dönüşebiliyordu. Bana ailemin yaptıramadığını, kendi kendime yapamadığım şeyleri beni eft ve regresyonla ile tanıştıran Öz'den başardı.

Bitmek bilmeyen mutsuzluğum, kabaran öfkelerim, kırgınlıklarım ve canımı yakan bir çok duygu ve düşüncemin iyileşmesine ve şifalanmasına vesile olan Öz'den Öze teşekkürler...

Terapimin 2. adımında regresyon vardı. Ve yine sen bana çok farklı bir deneyim yaşattın. Hayatımı yönlendiren eklenti enerjilerin olduğunu öğrendim. Yaşadığım o anlar kelimelerle tarifi nasıl olur bilmiyorum, nasıl aktarabilirim bilmiyorum. Derin ve saatler süren o deneyimler özümle buluşma deneyimleri...

Bir kız çocuğunun ilk aşkı babasıdır... Şimdiki yaşam regresyonu sayesinde babama ilk defa seni çok seviyorum diyebildim. Bunun vermiş olduğu huzur bambaşkaydı. Ben içine kapanık, kimseyi kırmayayım diye kendini kıran bir insandım. Ama artık öyle değilim, kendini ifade etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu biliyorum ve ben artık konuşabiliyorum çok mutluyum.

Aileye, sevgilime, insanlara bakış açım değişti... Ve insanlar da bende ki değişimin, dönüşümün farkındalar. Gözlerimin farklı baktığını ve içindeki pırıltıyı görebiliyorlar. Aldığım terapiler sayesinde bende Öz'üme döndüm.

Hayatımız hep inişli-çıkışlı bu gerçek değişmez ama terapiler yaptıkça  ben şuna inandım; bir şey değişirse herşey değişir. Kendim de gördüğüm birçok değişim bu terapiler sayesinde oldu ve farkındalığımın da farkına vardım. Öz'den Öze İletişim bana çok şey kattı ve çok şeyi değiştirip dönüştürdü.

25 yıldır yaşadığım kilo problemim artık problem olmaktan çıktı. Terapiler sayesinde üzerinde durmuyorum artık. Kilo almakta vermekte benim elimde ve ben istersem o da değişir. Önce kendine inanacaksın ve kendini seveceksin ben bunun farkına varmayı başardım. 

Bayanların kabusu regli sancıları ve huzursuzluklarıdır. Benim yaşadığım sıkıntılar,  bunalımlar bambaşkaydı. Sürekli ağlayan, hırçın, mutsuz elinden oyuncağı alınmış çocuklar gibi depresif hallerde olurdum. Çok şükür ki artık öyle değil, Öz'den sayesinde her şey olması gerektiği gibi... Bu dönemlerim de diğer günler gibi, ağrısız-sızısız  geçiyor. Regli  kâbuslarım bitti.

Regresyon sayesinde geçmişte yaşadığım ve o an tepki veremediğim bir çok şeyi terapi sırasında tekrar yaşadım. Ve o andaymış gibi; bağırdım, hesap sordum, ağladım, sorular sordum,  cevaplarını aldım. Ve o kadar çok hafifledim ki geçmişi geleceğe taşımamanın ne demek olduğunu biliyorum artık. Herşey yaşandı ve bitti. Yüklerimden kurtuldum.

Kulağımın arkasında egzamam var-dı... Kin ve zihinsel patlamalar sebep olurmuş. Ve ben artık duygusal patlamalar yaşamıyor kendimi ifade etmekten korkmuyorum. Yıllardır doktorların bile yapamadığı şeyi sevgili terapistim Öz'den Ablam canım sayesinde şifalandı ve geçti. Mucize gibi teşekkürler tekrar.

Çok detay vermeden özet haliyle anlatmak istedim. Ve bunun gibi bir çok şey yaşadım... Ama artık iyiyim hayat devam ediyor ve her şey olması gerektiği gibi...

Beni şifalandıran ve tüm sıkıntılarımdan arındıran öfkemin yerine sevgiyi, korkularımın yerine şefkati ve göz yaşlarımın yerine kocaman gülümsemeyi sevgili, kıymetli Öz'den'e borçluyum. Sen insanın özüne dokunan çok iyi bir şifacı ve çok iyi bir rehbersin. Yolun ışıkla aydınlansın Sonsuz TEŞEKKÜRLER.

Özlem M. / Yönetici Asistanı - 11.2014