top of page

RECALL HEALING

Dr. Cloud Sabbah'ın 1968 den bugüne Total Biyoloji ile ; Dr. Ryke Geerd Hamer'ın 1979'dan beri Yeni Alman Tıbbı olarak uyguladığı yöntemleri sevgili öğretmenim Gilbert Renaud 1993 yılı itibariyle başka kaynaklar gözlemler ve deneyimlerle harmanlayarak hastalıkların altındaki duygusal nedenleri keşfetmişlerdir.

Katıldığım eğitimler ve çalıştığım vakalar üzerine hastalıklara olan bakış açınıza farkındalık katmak isterim.

Yaşamınızdaki acı veren, üzen, korkutan, inciten ya da sizi kitleyen anılarınızı; baş edemem korkunuz ile bilinçsizce ya da bilinçli olarak bastırmanız, yıllar sonra daha güçlünerek sizi başta kanser olmak üzere pek çok hastalığın esiri eder.

Her hastalığın birbiri ile tutarlı psikolojik ve biyolojik nedenleri var. Çözülmeyi bekleyen korku ve acı veren deneyimler bedeni tetikleyerek hastalığı oluşturur...
Tedavi gördüğünüz, acı çektiğiniz bazı hastalıklar, hatta hastalık olarak henüz bedene yansımamış olan ruhsal sıkıntılarınız anne, baba, dede, anneanne, babaanne ve hatta tanımadığımız atalarınızın çözülmemiş sorunlarının sizdeki yansıması da olabilir. 
Hastalığınızın ne olduğu değil sizin bu hastalığı neden yaşadığınız ve bu hastalıkla yaşamınıza devam etmeyi seçip seçmemeniz en önemlisi!

Sadece bunu fark edip, çözüm için adım atmak bile iyileşmeyi başlatır!

Öz'den ile Recall Healing, tanı ve teşhis konulduktan sonra hastalıklarınıza kaynak olabilecek travmalarınızı regresyon tekniği ile çözümlemenize destek olur.

Öz'den ile Recall Healing hiçbir tıbbı tedavi yerine geçmez, tedavilerinizi destekler ve Öz'den sizi iyileştirme vaadinde bulunmaz.

 

Recall Healing Kimler İçin Uygundur?

 

Öz'den ile Regresyon icerikli Recall Healing çalışmaları çok etkili ve derin çalışmalar olmakla birlikte herkes için uygun değildir. Öncelikle kişilerin sorunlarının ve hastalıklarının kaynağına inmeyi içtenlikle  istemesi, akıl sağlığının yerine olması, sorunlarını çözme aşamasında kendi ile yüzleşme cesaretinin olması, egosu ile barışık olması ve özüne ulaşmayı istemesi çalışmanın verimliliğini arttıran en önemli faktörlerdir.

Sadece merak duyguları ile yapılan çalışmalardan verim almak zorlaşır.

Çalışılan konuya bağlı olarak kaç seans yapılması gerektiği Öz'den Öze İletişim ile belirlenir.

Regresyon icerikli Recall Healing çalışmasına katılacak olan öz, çalışmayı yapacak olan Öz'den'e güven duymalıdır, aksi takdirde bilinçaltı kayıtlarına ulaşma süreci uzayabilir. Çalışmalar Öz'den öze olup ortak yapılan çalışmalardır.

Çalışma öncesi alkol ve uyuşturucu kullanılmamalıdır.

bottom of page