top of page
Kurumsal Eğitimler

KURUMSAL EĞİTİMLER

EN1A3136.jpg

Öz'den Öze İletişim, firmalar ve personelleri için  büyük öneme sahip olan kurumsal eğitimler ve seminerler için doğru adres.

Öz'den Öze İletişim olarak hem bireysel gelişim, hem de kurumsal eğitim  konularında kişiye ve kuruma özel eğitimlerle fark yaratıyoruz. 

Bütünsel bakış açısı ile Öz'den Öze İletişim özel teknikleri ile kurum çalışanlarının özelliklerine ve ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı kurumsal eğitimler ile, bireylerin ve kurumların kişisel gelişimdeki ihtiyaçlarını karşılayarak  çalışan ve kurum verimliliğini arttırmak en temel hedeflerimizdendir. 

Değişime hazır ve istekli olan özel şirketler, eğitim kurumları, üniversiteler, kadın kuruluşlarına özel gelişim planlama, ihtiyaca özel yönetici ve diğer çalışanlar için ayrı ayrı grup çalışmaları, eğitim ve seminerler vermekteyiz.

Hipnoz, regresyon ve psikoloji konularında bilgilendirme seminerleri ile resilience (mukavemet), öz farkındalık, öz saygı, öz şefkat, birey olma, aile travmaları, öz değersizlik, inisiyatif kullanma, motivasyon ve mobbing konularında kurum ihtiyaçlarına göre şekillendirilen online ve yüz yüze eğitimler için bize ulaşabilirsiniz.

REFERANSLAR

XuyS5Lb-_400x400.jpg
Yıldız_Technical_University_Logo.png
logo özgür.png
Referanslar
bottom of page