Ruhsal yönden büyüdükçe kendimizi keşfeder ya da kendimizi keşfettikçe ruhsal yönden büyürüz. Evrenin gizemli gelen yönlerini anlamak değişim ve dönüşüm hızımıza ivme kazandırır.

 

Ruhsal yönden büyüdükçe hayatımızın büyük tablosu netleşir. İrademiz yüksek irade ile birleştikçe tekamül yolumuz ve o yol içinde deneyimlediklerimizle ilgili büyük farkındalıklar kazanırız.

 

Hayatımızın amacını keşfederek onu gerçekleştirmek için neleri değiştirmemiz gerektiğini bu farkındalıklarla daha rahat kavrar ve dönüştürürüz.

 

Ruhsal büyüme, kişisel gelişmeye benzer, tek büyük farkla: ruhsal yönden geliştiğimiz zaman daha yüksek bir güç ile bağlantıda oluruz ve bu bağlantıyı gelişimimizi güçlendirmek için kullanırız.

 

Özümüz ve Tanrı/Bütün olan bizim kişilik benliğimizle birlikte çalışır ve kendine güven, kendini sevme, berraklık ve diğer önemli niteliklerimizin gelişiminde yardımcı olur. Eğer özümüz ile bağlantılı olarak kişisel gelişim üzerinde çalışırsak yolculuk, değişim ve dönüşüm daha neşeli ve keyifli olur.

 

Öz'den Öze İletişim'de yapılan bilinçaltı çalışmaları ile hazır olduğunuz ve izin verdiğiniz kadarıyla bilerek ya da bilmeyerek oluşturduğumuz karmaları hatırlamanız sağlanır. Yüzleşme, ders alma ve farkındalık sağlanarak olumsuz etkilerini hissettiğimiz karmalar ve etkileri çözümlenir.

ETİK KURALLAR:

 

Öz'den Öze İletişim'de yapılan çalışmalarda,

 

  • Dürüst olmak,

  • Gizliliğe önem vermek,

  • Özün sorununa çözüm getirme niyeti içinde olmak,

  • En yüksek standartta Öz'den Öze İletişim sağlamak,

 

Etik kuralları esas alınır.